نرم افزار NetSupport School در وهله اول، یک نرم افزار بسیار کارآمد جهت مدیریت شبکه های کامپیوتری در مدارس و آموزشگاه هاست. توسط این نرم افزار، کامپیوتر اصلی یا Server می تواند به تمام کامپیوتر های دیگر که Clinet نرم افزار در آنها نصب می شود دسترسی کامل داشته باشد. صفحه نماش آنها را ببیند، تبادل فایل کند، دسترسی به سایت ها و فایل ها را کنترل کند، و برنامه نصب کند.

اما وظیفه دوم این نرم افزار، شبیه سازی کلاس درس و مدیریت آن است. معلم می تواند به راحتی با کامپیوتر دانش آموزان در شبکه ارتباط برقرار کند. این ارتباط می تواند به صورت متنی و یا صوتی باشد. امکان طراحی آزمون و برگزاری آن، پرسش و پاسخ با داشن آموزان، ایجاد تیکت های درخواست دانش آموز از معلم و بالعکس، نمایش صفحه نمایش معلم به دانش آموزان، استفاده از مانیتور به جای تخته سیاه، و ... اینها همه امکاناتی هستند که یک معلم در یک مدرسه هوشمند احتیاج دارد و نرم افزار NetSupport School آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

برای توضیحات بیشتر درمورد روش نصب و دانلود این نرم افزار به ادامه مطلب بروید

  

راهنمای نصب :

نصب و رجیستر کردن این نرم افزار نیاز به دقت دارد. پس مراحل را با دقت کامل انجام دهید :
1- شروع به نصب نرم افزار کنید. هر جا به پنجره License Information رسیدید، گزینه Register را انتخاب کنید.

2- برنامه Keygen را از پوشه Keygen اجرا کنید. در این برنامه و در قسمت Licensee نام دلخواه خود را وارد کنید. کد هایی که در قسمت Serial و Authorization Code تولید می شود را در نرم افزار وارد کنید. سپس Next را یزنید و مراحل نصب را به اتمام برسانید.

3- نرم افزار را اجرا کنید. از پنجره فعال سازی باز شده، Authorization Code را در برنامه Keygen و در قسمت Activation وارد کنید. Activation Code دریافتی را در پنجره نرم افزار وارد کنید تا نرم افزار فعال گردد.

حجم دانلود: 25.4 مگا بایت

رمز دانلود: herfeh89.blogsky.com